Vilka vi är

Cristo Savidis

CEO


  • Mobil: +46 70 - 209 07 09
  • Tel: +46 8 - 410 013 11
  • Email: cristo@savidisrealestate.com

Svenska, Engelska, Grekiska

Gisoo Kashiloo

International Sales Manager


  • Tel: +357 99 12 95 96
  • Email: gisoo@savidisrealestate.com

Engelska, Grekiska, Persiska

Alexander Mijuskovic

International Sales Director


  • Tel: +357 96 466 393
  • Email: alexander@savidisrealestate.com

Serbiska, Engelska, Bulgariska, Ryska

Fredrik Cicek

International Real Estate Advisor


  • Mobil: 070-770 93 36
  • Tel: +46 8 - 410 013 11
  • Email: fredrik@savidisrealestate.com

Svenska, Engelska, Turkiska, Syrianska

Socratis Loizidis

International Office Manager


  • Tel: +357 99814482
  • Email: socratis@savidisrealestate.com

Greek, English

Arina Cherniy

International Sales Manager


  • Tel: +357 99872185
  • Email: arina@savidisrealestate.com

Russian, English, Ukrainian


  • Savidis International Real Estate
  • Kemp House 160 City Road, London EC1V 2NX UK
  • info@savidisrealestate.com

Fyll i dina uppgifter och skicka så återkommer vi!

Formuläret innehåller fel. Kontrollera formuläret och försök igen. Tack!

Tack för ditt meddelande!