Vilka vi är

Cristo Savidis

CEO


  • Mobil: +46 70 - 209 07 09
  • Tel: +46 8 - 410 013 11
  • Email: cristo@savidisrealestate.com

Svenska, Engelska, Grekiska

Karina Papaioanou

International Sales Director


  • Tel: +357 998 308 45
  • Email: karina@savidisrealestate.com

English, Russian, Greek

Georgios Sofianidis

Property Investment Consultant


  • Tel: +30 694 082 64 34
  • Email: georgios@savidisrealestate.com

Greek, English and German

Hassan Kashiloo

Property Investment Consultant


  • Tel: +357 96 284109
  • Email: hassan@savidisrealestate.com

English, Greek, Persian

Milla Valner

Property Investment Consultant


  • Tel: +357 94046488
  • Email: milla@savidisrealestate.com

English, Russian, Estonian, Lithuanian

Gisoo Kashiloo

Property Investment Consultant


  • Tel: +357 99 12 95 96
  • Email: gisoo@savidisrealestate.com

Engelska, Grekiska, Persiska

Alexander Mijuskovic

Property Investment Consultant


  • Tel: +357 96 466 393
  • Email: alexander@savidisrealestate.com

Serbiska, Engelska, Bulgariska, Ryska

Fredrik Cicek

Property Investment Consultant


  • Mobil: 070-770 93 36
  • Tel: +46 8 - 410 013 11
  • Email: fredrik@savidisrealestate.com

Svenska, Engelska, Turkiska, Syrianska

Socratis Loizidis

International Office Manager


  • Tel: +357 25 007045
  • Email: socratis@savidisrealestate.com

Greek, English

Anastasia Anisimova

Property Investment Consultant


  • Tel: +357 96284208
  • Email: anastasia@savidisrealestate.com

Russian, English

Aneta Kluczkowska

Property Investment Consultant


  • Tel: +357 990 75 216
  • Email: aneta@savidisrealestate.com

Polish, Russian, English


Nyhetsbrev

Fyll i din e-postadress så lägger vi till dig så du får vårt nyhetsbrev.

Formuläret innehåller fel. Kontrollera formuläret och försök igen. Tack!

Tack för ditt meddelande!

  • Savidis International Real Estate
  • Kemp House 160 City Road, London EC1V 2NX UK
  • info@savidisrealestate.com

Fyll i dina uppgifter och skicka så återkommer vi!

Formuläret innehåller fel. Kontrollera formuläret och försök igen. Tack!

Tack för ditt meddelande!